Medarbejdere

Søren Olsen
Leder

sol@prsth.dk

Berit Jensen
Pædagogisk leder

Socialpædagog

Berit@prsth.dk

Nanna
Socialpædagog

Nanna@prsth.dk

Certifikat i NADA-behandling

Majken
Pædagog

Medicinansvarlig

Under uddannelse i Kognitiv Adfærdsterapi 

Majken@prsth.dk

Isabella
Pædagog

Isabella@prsth.dk

Carina
Pædagogisk medarbejder - Nattevagt

Carina@prsth.dk

Martin
Pædagog

Martin@prsth.dk

Theresa
Pædagogisk medarbejder

Certifikat i NADA-behandling

Theresa@prsth.dk

Jakob
Pædagogisk medarbejder

Under uddannelse i Kognitiv Adfærdsterapi 

Jakob@prsth.dk

Susanne
Køkkenansvarlig

Susanne@prsth.dk

Claus
Pædagogisk medarbejder

Claus@prsth.dk

Frits
Pædagogisk medarbejder

Uddannet i Neurolingvistisk Programmering

Certifikat i NADA-behandling

Under uddannelse i Kognitiv Adfærdsterapi 

Frits@prsth.dk

Karina
Nattevagt

Uddannet Miljøterapeut 

Medicinansvarlig

Karina@prsth.dk

Mette
Socialpædagog

Uddannet i Neurolingvistisk Programmering

Mette@prsth.dk

Jesper
Pædagogisk medarbejder

Jesper@prsth.dk

Mads
Pædagogisk medarbejder

Cand. Mag.

Kursus i PDA

Mads@prsth.dk

© Præstehøj, et bosted og aktivitetssted for mennesker med autism