Medarbejdere

Søren Olsen
Leder
Mail: Sol@prsth.dk
Isabella Rasmussen
Pædagog
Mail: Isabella@prsth.dk
Mathias Heitmann
Pædagogisk medarbejder
Mail: Mathias@prsth.dk
Preben Jensen
Pædagogisk medarbejder
Mail: Preben@prsth.dk
Dorte Karlsen
Medicin ansvarlig
Mail: Dorte@prsth.dk
Berit Jensen
Pædagogisk leder
Mail:Berit@prsth.dk
Jimmi Chabert
Pædagogisk medarbejder – Diplom i NADA
Mail: Jimmi@prsth.dk
Majken Lerche
Pædagog
Mail: Majken@prsth.dk
Sabrina Scoppa
Nattevagt
Mail: Sabrina@prsth.dk
Nanna Holten Rasmussen
Pædagog – Diplom i NADA
Mail: Nanna@prsth.dk
Conni Petersen
Serviceassistent
Mail: Conni@prsth.dk
Casper Magnild
Pædagog – med Musikspeciale
Mail: Casper@prsth.dk
Frits Voss
Nattevagt – Diplom i NADA
Mail: Frits@prsth.dk

© Præstehøj, et bosted og aktivitetssted for mennesker med autisme