Medarbejdere

Søren Olsen
Leder
Mail: Sol@prsth.dk
Isabella Rasmussen
Pædagog
Mail: Isabella@prsth.dk
Mathias Heitmann
Pædagogisk medarbejder
Mail: Mathias@prsth.dk
Martin Andersen
Pædagog
Mail: Martin@prsth.dk
Jakob Vestergaard
Pædagogisk medarbejde med kurser i pædagogik og psykologi.
Mail: Jakob@prsth.dk

Berit Jensen
Pædagogisk leder
Mail:Berit@prsth.dk
Jimmi Chabert
Pædagogisk medarbejder – Diplom i NADA
Mail: Jimmi@prsth.dk
Majken Lerche
Pædagog
Mail: Majken@prsth.dk
Carina Dahl
Nattevagt
Mail: Carina@prsth.dk
Theresa Thomassen
Pædagogisk medarbejder
Mail: Theresa@prsth.dk
Nanna Holten Rasmussen
Pædagog – Diplom i NADA
Mail: Nanna@prsth.dk
Casper Magnild
Pædagog – med Musikspeciale
Mail: Casper@prsth.d
k
Susanne Grindsted
Køkkenansvarlig
Mail: Susanne@prsth.dk
Jørgen Arild
Nattevagt
Mail: Jørgen@prsth.dk

© Præstehøj, et bosted og aktivitetssted for mennesker med autisme